איך להמר על טניס

הימורים על טניס יכולים להיות דרך מלהיבה ורווחית ליהנות מהספורט. עם האסטרטגיות והידע הנכונים, כל אחד יכול ללמוד כיצד להמר בטניס ולעשות תשואה טובה. בין אם אתה מתחיל או מקצוען מנוסה, הבנה כיצד להמר בטניס יכולה לעזור לך למקסם את הסיכויים שלך לזכות. הכרת החוקים, הבנת הסיכויים והיכרות טובה עם השחקנים וסגנונות המשחק שלהם הם כולם חיוניים לביצוע הימור מוצלח. עם הגישה הנכונה, אתה יכול לנצל את הזדמנויות ההימורים הרבות בטניס ולהפיק את המרב מכספך.

מה זה הימורי טניס?

הימור על טניס הוא דרך לחזות את התוצאה של משחק. רוב אתרי הימורי ספורט מאפשרים לך להמר על משחקי טניס, כך שתוכל להמר על כל דבר, החל מהמנצח בטורניר ועד למספר האסים ששחקן מסוים יקלע. ישנם סוגים רבים ושונים של הימורי טניס, כולל הימורי התאמה, הימורים מוחלטים והימורי נכים. הימורי משחק הם המקום שבו אתה מהמר על התוצאה של משחק טניס בודד. הימור מוחלט הוא המקום שבו אתה מהמר על מי לדעתך יזכה בטורניר או בקבוצת שחקנים. הימורי מוגבלות הם המקום שבו אתה מהמר על משחק שבו שחקן אחד נמצא בנחיתות. אתה יכול ללמוד עוד על הסוגים השונים של הימורי טניס על ידי קריאה למטה.

סוגי הימורי טניס

סוגי ההימור על הטניס שאתה יכול להציב תלויים בסוג ההימור על הטניס שאתה בוחר לעשות. הסוגים הנפוצים ביותר של הימורי טניס הם הימורי התאמה, הימורים מוחלטים והימורי נכים.

הימורי משחק: הימורי משחק הם המקום שבו אתה מהמר על התוצאה של משחק טניס בודד. שני הסוגים הנפוצים ביותר של הימורי משחק הם הימורים על תוצאת משחק טניס באמצעות סיכויי Moneyline והימורים על תוצאת משחק טניס באמצעות השוואת סיכויי הטניס.

הימור מוחלט: הימור מוחלט הוא המקום שבו אתה מהמר על מי שאתה חושב שיזכה בטורניר או בקבוצת שחקנים. אתה יכול להמר על הזוכה הכללי בטורניר, המנצח של קבוצה, או אפילו על מי לדעתך יסיים במקום השני. הימורי נכים: הימורי נכים הם המקום שבו אתה מהמר על משחק שבו שחקן אחד נמצא בנחיתות. אתה יכול להמר על תוצאת המשחק עם נכות של -1.5 משחקים, -2.0 משחקים, +1.5 משחקים, +2.0 משחקים, +3.0 משחקים או +4.0 משחקים.

הבנת הסיכויים

הסיכויים נקבעים על ידי סוכני ההימורים, והם מבוססים על התוצאה החזויה של המשחק. אנשים רבים חושבים שככל שהסיכויים גבוהים יותר, כך גדל הסיכוי שתזכה בהימור שלך. עם זאת, זה לא תמיד כך, במיוחד בטניס. לדוגמה, אם אתה מהמר על שחקן שיש לו סיכוי של 60% לזכות, יש לך סיכוי של 40% להפסיד את ההימור שלך. למרות שסיכויי הזכייה נמוכים יותר, אתה עדיין יכול להשיג תשואה טובה אם ההימור שלך גדול מספיק. הסיכויים הם אינדיקציה לכמה אתה עומד לנצח או להפסיד על כל 100$ שאתה מהמר. הימור של $100 על נכות של 1.5 משחקים יש סיכוי של 3.00. אז אם תנצח, תזכה ב-$300 ($100 x 3). אם תפסיד, תפסיד 100$.

חוקרים את השחקנים

כאשר אתה מהמר על טניס, אתה תמיד צריך להיות מודע לצורתם הנוכחית של השחקנים וסגנונות המשחק שלהם. אם אתה מהמר משחק, אתה יכול להשתמש במידע בתחילת משחק הטניס כדי לעזור לך להחליט על מי להמר. אם אתה מהמר גמור, אתה יכול להשתמש במידע מהחודשים או אפילו השנים האחרונות כדי לעזור לך להחליט מי ינצח. אתה יכול גם להשתמש בסטטיסטיקה כדי לעזור לך עם ההימורים שלך בטניס. חלק מהנתונים הסטטיסטיים שבהם אתה יכול להשתמש הם מספר האסים של השחקן, מספר השגיאות הכפולות ומספר ההפסקות שניצחו. נתונים סטטיסטיים אלה יכולים לעזור לך לחזות את תוצאת המשחק.

אסטרטגיות להימורי טניס

- חקר הצורה והסגנון הנוכחיים של השחקנים: אם אתה רוצה להמר על התוצאה של משחק טניס בודד, עליך לברר כמה שיותר מידע על השחקנים המעורבים באותו משחק. גלה כיצד הם שיחקו לאחרונה, וראה אם יש גורמים שיכולים להשפיע על תוצאות המשחק. לדוגמה, אם לאחד השחקנים יש פציעה חוזרת, אולי כדאי לשקול להמר על השחקן השני. אם אתה רוצה להמר על טורניר, עליך לברר כמה שיותר מידע על השחקנים באותו טורניר. אתה יכול להשתמש במידע שאספת כדי לעזור לך להחליט מי אתה חושב שיזכה בטורניר.

- לברר את התנאים: כאשר אתה מהמר על משחק טניס, אתה תמיד צריך להיות מודע לתנאים. האם המגרשים הם מגרשים פנימיים או חיצוניים? איך מזג האוויר? האם בתי המשפט מהירים או איטיים? כל המידע הזה יכול להשפיע על התוצאות של משחק טניס.

- לברר על שוק ההימורים: אם אתה רוצה להרוויח כסף מהימורים בטניס, אתה צריך להבין את שוק ההימורים. אתה צריך לדעת על מה מהמרים האחרים וכמה הם מהמרים. אתה גם צריך להיות מודע לכל גורם אחר שיכול להשפיע על שוק ההימורים בטניס.

- גלה על סוכני ההימורים: אתה תמיד צריך להיות מודע עם מי אתה מהמר. זה חשוב כי זה יכול להשפיע על חווית ההימורים שלך בטניס ועל החזרות ההימורים שלך בטניס.

טיפים להימורי טניס מוצלחים

- שים רק הימורים שאתה מבין: לפני שאתה מבצע הימור, אתה צריך לוודא שאתה מבין את כללי ההימור. אם אתה לא מבין הימור, אל תציב אותו. אתה לא יכול לנצח אם אתה לא מבצע הימור. - שים רק הימורים שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד: לעולם אין להמר יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. אם אתה מהמר יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד, תאבד את המוטיבציה שלך להמשיך להמר.

- שים רק הימורים שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד: זה דומה לטיפ הקודם. אם אתה לא יכול להרשות לעצמו להפסיד את הכסף שאתה מהמר, אז אתה לא אמור להמר עליו.

יתרונות ההימורים בטניס

- הימורי טניס מציעים מגוון רחב של אפשרויות הימורים: אתה יכול להמר על כל דבר, החל ממשחקים בודדים ועד טורנירים שלמים. אתה יכול אפילו להמר על מי לדעתך יזכה בטורניר הגראנד סלאם.

- אתה יכול להרוויח כסף מהימורים בטניס: אתה יכול להרוויח כסף מהימורים בטניס אם אתה עושה את זה באחריות. ישנן דרכים רבות להרוויח כסף מהימור על טניס, כולל הימורי התאמה, הימורים מוחלטים והימורי נכים.

- אתה יכול ליהנות מטניס אפילו יותר: אנשים רבים נהנים יותר מטניס כשהם מסוגלים להמר עליו.

- אתה יכול להשתמש בידע שלך כדי לנצח: אם אתה מבין בטניס, אתה יכול להשתמש בידע הזה כדי לעזור לך לזכות בהימורים שלך בטניס.

- אתה יכול לשפר את משחק הטניס שלך: אם אתה מרוויח כסף מהימורים בטניס, אתה יכול להשתמש בכסף הזה כדי לשפר את משחק הטניס שלך.

חסרונות של הימורי טניס

הימורי טניס יכולים להיות ממכרים: אנשים רבים מתמכרים להימורים בטניס ומבלים יותר מדי זמן בהימורים. זה יכול להיות קשה לזכות בהימורים בטניס: למרות שאתה יכול להרוויח כסף מהימורים בטניס, זה יכול להיות קשה לזכות בהימורים בטניס. אתה יכול להפסיד כסף מהימורים בטניס, גם אם אתה עושה הכל נכון, אתה עדיין יכול להפסיד כסף מהימורים בטניס.