הימורי משך משחק טניס

הימורים במשחקי טניס הם אחת הדרכים המרגשות ביותר להשתלב בספורט. אבל למי שחדש בעולם ההימורים בטניס, זה יכול להיות מרתיע לדעת איזה הימור לעשות ואיך לעשות אותו. אחד ההימורים המעניינים ביותר לעשות בטניס הוא הימור משך זמן. סוג הימור זה מבוסס על אורך המשחק ויכול להיות דרך מצוינת להוסיף שכבה נוספת של ריגוש ורווח פוטנציאלי לחוויית ההימורים שלך בטניס. עם הימור משך, אתה חוזה כמה זמן יימשך המשחק, בהתבסס על הופעות העבר של השחקנים והצורה הנוכחית של כל שחקן. זה יכול להיות הימור מסובך להגיע נכון, אבל כשאתה עושה את התחזית הנכונה, התגמולים יכולים להיות גדולים.

מהו הימור משך זמן?

הימור משך הוא הימור על טניס החוזה את אורך המשחק הקרוב. אתה מבצע הימור על סמך משך הזמן שאתה חושב שהמשחק יימשך ככל שההימור יהיה קצר יותר, כך תוכל לנצח יותר, בעוד להימורים ארוכים יותר יש יותר פוטנציאל להביא לך ניצחון גדול. לדוגמה, ייתכן שתבחר להמר על משחק שנמשך בין 3 ל-4.5 שעות. אם בסופו של דבר המשחק נמשך יותר מ-4.5 שעות, אתה מפסיד את ההימור. אתה לא מהמר על מי ינצח במשחק, אלא על כמה זמן יימשך המשחק. הימורי משך זמן פופולריים בטניס מכיוון שהמשחקים יכולים להימשך שעות, לרוב הרבה יותר משלוש שעות. זה הופך את ההימורים על מספר הסטים והמשחקים לקשים מאוד מכיוון שאולי תוכל לחזות נכון את מספר הסטים, אך תהיה רחוק ממספר המשחקים. עם הימור משך, אתה יכול להיות נכון הן במספר הסטים והן במספר המשחקים. אתה לא מהמר רק על אורך המשחק אלא גם על כמה משחקים ישחקו.

היתרונות של הימורי משך זמן

בהשוואה להימורים על מספר הסטים והמשחקים, הימורי משך זמן מאפשרים לך לבצע תחזית מדויקת יותר בהתבסס על מגוון גורמים אחרים. ניתן לקחת בחשבון את הצורה והכושר של השחקנים, כמו גם את המשטח עליו הם משחקים ותנאי מזג האוויר. ברגע שהמשחק מתחיל, יש לך גם הבנה טובה יותר של ביצועי השחקנים, מה שאין לך בהימורים מוקדמים. הימורי משך זמן יכולים להיות מתגמלים במיוחד כאשר שני השחקנים קרובים ברמתם מכיוון שאתה יכול לחזות במדויק את אורך המשחק ולהיות נכון לגבי מספר המשחקים. הימורי משך יכולים להיות גם דרך טובה ללמוד על השחקנים על סמך הביצועים שלהם במשחקים קודמים. אתה יכול לראות איזה משטח שחקן מעדיף ואת סגנון המשחק שיש לו בדרך כלל. אתה יכול גם לראות אילו שחקנים נאבקו בפציעות, או מי נמצא בכושר מצוין לאחרונה. כל הגורמים האלה יכולים לעזור לך לעשות תחזית מדויקת יותר לגבי משך הזמן שהמשחק יימשך, מה שיכול לזכות בניצחון יפה אם תשחק את הקלפים שלך נכון.

כיצד לבצע הימור משך

כשמדובר בהימור משך זמן, עליך לבחור תחילה את סגנון ההימור שאתה רוצה לבצע. אתה יכול להמר על המשחק שנמשך בין שני פרקי זמן שונים, או על זה שיימשך פרק זמן מסוים, עם כמות מוגדרת של משחקים. זה יהיה תלוי באיזו סוכנת הימורים תבחר לבצע את ההימור שלך. אם אתה מהמר על המשחק שנמשך בין שתי תקופות זמן, עליך להחליט לאילו תקופות אתה חושב שהמשחק ייפול. אתה יכול לבחור תקופה אחת קצרה יותר ותקופה ארוכה יותר, או שתי תקופות קצרות יותר. אם תבחרו בשתי תקופות קצרות יותר, יש לוודא שיש ביניהן לפחות שעה אחת. אם תבחרו בשתי תקופות ארוכות יותר, חייבות להיות לפחות שעתיים ביניהן. לדוגמה, אתה יכול להמר שהמשחק יימשך בין 3 ל-4 שעות. אם אתה מהמר על שהמשחק יימשך פרק זמן מסוים, עם כמות משחקים מוגדרת, עליך להחליט את משך הזמן שאתה חושב שהמשחק יימשך ואת מספר המשחקים שאתה חושב שישחקו. לדוגמה, אתה יכול להמר שהמשחק יימשך בין 3.5 ל-4 שעות עם 26 עד 28 משחקים.

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת הימור משך זמן

כאשר מבצעים הימור משך, יש כמה גורמים שכדאי לזכור. אלה יכולים לעזור לך להבין באיזה זמן וטווח משחק להשתמש עבור ההימור שלך. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להסתכל על המשטח עליו מתנהל המשחק. משטחים מסוימים מתאימים לשחקנים מסוימים יותר מאחרים ויכולים להשפיע על אורך המשחק. כדאי להתחשב גם בבריאות השחקנים. אם מישהו נפצע, הוא עשוי לשחק לאט יותר והמשחק עשוי להימשך זמן רב יותר. כדאי לקחת בחשבון גם את תנאי מזג האוויר, שכן אלה יכולים להיות בעלי אותה השפעה. אתה צריך גם לשקול את הצורה הנוכחית ואת ביצועי העבר של שני השחקנים. אם שחקן אחד נמצא בכושר טוב יותר מהיריב שלו, הוא עשוי לסיים את המשחק מהר יותר, בעוד לשחקן שנאבק בפציעות עשוי לקחת יותר זמן לסיים את המשחק. ביצועי העבר של השחקנים יכולים גם להוות אינדיקטור טוב לכמה זמן יימשך המשחק. אם לשחקן יש שיא הפסד במשחקים של שלוש שעות, אתה יכול להשתמש בזה כדי לעזור לך להחליט כמה זמן יימשך המשחק הבא.

סוגים שונים של הימורי משך זמן

הימור משך ראש בראש - כאשר שני שחקנים מתוכננים לשחק אחד עם השני, אתה יכול להמר על כמה זמן יימשך המשחק בין השניים. לדוגמה, אתה יכול להמר שהמשחק של נדאל נגד פדרר יימשך בין 3 ל-4 שעות. המשמעות היא שהמשחק יסתיים בין 3 ל-4 שעות, לא משנה איזה שחקן ינצח.

הימורי משך התאמה כולל - זה כאשר אתה מהמר על המשחק כולו, עם כמות מוגדרת של משחקים. לדוגמה, אתה יכול להמר שהמשחק בין נדאל לפדרר יכלול בסך הכל 26 משחקים, ללא קשר למי ינצח. הסוג הזה ההימור מסוכן מאוד ורק עבור המהמרים המנוסים ביותר.

אסטרטגיות הימור משך זמן

עיין בנתוני משחק קודמים שבהם אתה יכול לראות את הזמן של כל משחק ואת התוצאה של כל משחק. זה ייתן לך מושג כמה זמן נמשכים סוגים שונים של משחקים וכמה משחקים משחקים בכל אחד מהם. כאשר החלטתם על סוג ההימור שאתם רוצים לעשות, כדאי לשקול כמה משחקים ישחקו וכמה סטים יהיו. זה ייתן לך מושג טוב יותר כמה זמן יימשך המשחק. כאשר אתה מציב את הימור משך הזמן שלך, וודא שאתה מציב אותו בפרק הזמן הנכון. אם תחכה עד שהמשחק יתחיל כדי לבצע את ההימור שלך, ייתכן שלא יהיה לך מספיק זמן לעשות זאת.