המרכז הלאומי לטניס - ניו יורק

מרכז הטניס הלאומי בניו יורק הוא מקום ספורט איקוני שראה כמה מהשמות הגדולים בספורט מתחרים על הפרס האולטימטיבי. ממוקם ב-Flushing Meadows Park, המרכז הוא ביתם של אליפות ארצות הברית הפתוחה, אחד מארבעת טורנירי הגראנד סלאם בעולם. מתקני המרכז כוללים שני אצטדיונים, 23 מגרשים ומגרשי אימון רבים, שכולם משמשים לאירוח אליפות ארה"ב הפתוחה ואירועי טניס יוקרתיים אחרים כל השנה. שטח המרכז כולל גם מוזיאון, מסעדה וחנות מקצוענית, מה שהופך אותו ליעד נהדר עבור חובבי טניס המעוניינים לחקור את ההיסטוריה של הספורט. בין אם אתה אוהד מושבע או מתבונן מזדמן, מרכז הטניס הלאומי בניו יורק הוא המקום המושלם לחוות את עולם הטניס.

סקירה כללית של מרכז הטניס הלאומי

מרכז הטניס הלאומי הוא אחד ממקומות הספורט האייקוניים ביותר בעולם. זהו הבית של אליפות ארצות הברית הפתוחה, אחד מארבעת טורנירי הגראנד סלאם בטניס. המתחם ממוקם ב-Flushing Meadows Park בניו יורק, והוא מארח כיום טורנירים מאוגוסט עד ספטמבר בכל שנה. המרכז מורכב משני אצטדיונים, 23 מגרשי טניס ומגרשי אימון רבים. המרכז הוא גם ביתם של מוזיאון, מסעדה וחנות מקצועית. המרכז נבנה בשנת 1978, והוא תוכנן להכיל גם את אליפות ארצות הברית הפתוחה וגם את אליפות העולם השנתית בטניס של הפדרציה הבינלאומית לטניס (ITF). מאז, הוא ראה כמה מהשמות הגדולים בספורט מתחרים על הפרס האולטימטיבי. ב-1982 אירח המרכז את גמר גביע דייויס, וב-1987 הוא אירח את המשחקים הפאן אמריקאים. בנוסף לאירוח אירועי טניס גדולים, המרכז פתוח גם לקהל הרחב.

מיקום ומתקנים

מרכז הטניס הלאומי ממוקם ב-Flushing Meadows - Corona Park בקווינס, ניו יורק. במרכז יש שני אצטדיונים עיקריים – אצטדיון ארתור אש ואצטדיון לואי ארמסטרונג, שהם המגרשים המרכזיים בהם מתקיימים אליפות ארצות הברית הפתוחה וטורנירים נוספים. ישנם 23 מגרשי טניס נוספים, והם משמשים לאירוח אירועים קטנים יותר במהלך הטורניר. בתי משפט רבים פתוחים לקהל הרחב. הכניסה הראשית למרכז היא דרך שער 2, בשדרת וויליס. במרכז יש מוזיאון הפתוח לקהל הרחב. הוא מציג את ההיסטוריה של הטניס, ותערוכות מיוחדות מוצגות לאורך כל השנה. ישנה גם מסעדה, המגישה אוכל ומשקאות לאורך כל היום. יש גם חנות מקצוענית במרכז, שבה אתה יכול לקנות סחורה וביגוד בהשתתפות כמה משחקני הטניס המפורסמים ביותר.

אליפות ארה"ב הפתוחה במרכז הטניס הלאומי

אליפות ארצות הברית הפתוחה היא אחת מארבעת טורנירי הטניס הגדולים בעולם. מדי שנה, הוא מתקיים במרכז הטניס הלאומי בניו יורק, וזהו אחד מאירועי הספורט הפופולריים ביותר במדינה. הוא משוחק על מגרשים קשים חיצוניים ומנוהל על ידי איגוד הטניס של ארצות הברית (USTA) ופארקים ונופש בעיר ניו יורק (NYCPARC). הטורניר נמשך שבועיים ומושך אליו חובבי טניס מכל העולם. בשנת 2019, אליפות ארצות הברית הפתוחה תתקיים בין ה-26 באוגוסט ל-8 בספטמבר. הטורניר פתוח לכל שחקני הטניס וניתן להשתתף בו מדי יום. ניתן לרכוש כרטיסים אונליין או במרכז בימי המשחקים.

אירועים נוספים במרכז

המרכז מארח מספר אירועים מדי שנה, ואחד הפופולריים ביותר הוא טורניר הסקווש הלאומי, הפתוח לכל הרמות של שחקני סקווש. איגוד הסקווש המקצועי (PSA) סקווש פתוח הוא אירוע שנתי נוסף המתקיים במרכז. טניס וסקווש הם רק שניים מענפי הספורט הרבים שמשחקים במרכז. בייסבול הוא אחד מענפי הספורט האחרים שמשחקים במרכז, והוא מארח את ליגת ניו יורק-פן, הפתוחה לתלמידי תיכון מקומיים. יש גם סדרה של אירועים במרכז, כמו טורניר הטניס העולמי ואליפות ארה"ב הלאומית בטניס מקורה.

מוזיאון המרכז הלאומי לטניס

מוזיאון מרכז הטניס הלאומי ממוקם בתוך המרכז והוא חופשי לציבור. הוא מציג את ההיסטוריה של הטניס ופתוח לאורך כל השנה. במוזיאון מוצגות תערוכות מכל הסוגים, כולל אודיו ווידאו, תערוכות אינטראקטיביות ותיאורים כתובים. זהו מקום נהדר ללמוד עוד על ההיסטוריה של הטניס, ותוכלו לבלות שעות בחקר כל מה שיש למרכז להציע. במהלך אליפות ארצות הברית הפתוחה, המוזיאון פתוח מדי יום, אך השעות מורחבות בסוף השבוע. שעות פעילות המוזיאון בשאר ימות השנה הן 10:00 עד 17:00, שני עד שישי. אתה יכול לבקר במוזיאון בכל יום במהלך הטורניר, אך השעות מורחבות במהלך סוף השבוע.

מסעדה ופרו שופ במרכז

ישנה מסעדה הממוקמת בתוך המרכז, והיא מגישה אוכל ושתייה הן למבקרים והן לשחקנים. תוכלו ליהנות מארוחה עם נוף נהדר של המגרשים, ואפילו לצפות בכמה מהמשחקים הגדולים המתקיימים. המסעדה פתוחה במהלך הטורניר וגם בימי אי-משחק. יש גם חנות מקצוענית במרכז בה תוכלו לרכוש סחורה וביגוד בהשתתפות שחקני הטניס האהובים עליכם. אתה יכול למצוא בגדים ומזכרות הכוללים את המרכז ואת ההיסטוריה שלו. יש מבחר רחב של פריטים, ואתה בטוח תמצא משהו שאתה אוהב.

אטרקציות נוספות במרכז

ישנן אטרקציות רבות נוספות במרכז שחובבי הטניס ייהנו לחקור. השטח כולל את שביל הטניס All-American, שבו תוכלו למצוא מגרשי טניס שנקראו על שם שחקני טניס מפורסמים. אתה יכול ללמוד עוד על ההיסטוריה של הטניס ולראות היכן כמה מהשחקנים המפורסמים ביותר התאמנו. למרכז יש גם גן לפידים ופסלים אולימפיים בו תוכלו לחזות בנוף מדהים העיר ניו יורק. יש הרבה מה לראות ולעשות במרכז, וזה מקום נהדר לבלות בו אחר הצהריים או יום. הוא פתוח לקהל, ויש פעילויות יומיומיות, כולל טורניר ג'וניור ומרפאת טניס לנוער. אתה יכול גם לקחת חלק בתוכנית הג'וניור, שבה ילדים יכולים להשתתף בשיעורי טניס.

איך מגיעים למרכז הטניס הלאומי

מרכז הטניס הלאומי ממוקם ב-Flushing Meadows - Corona Park בקווינס, ניו יורק. תחנת הרכבת התחתית הקרובה ביותר היא רכבת 7, הממוקמת ברחוב 168. אתה יכול גם לקחת את ה-E, F, G, M, או 7 רכבות המהירות לתחנת Willets Point. מספר אוטובוסים עוברים ליד המרכז, כולל Q32, Q33, Q47, Q49 ו-Q53. אם אתה נוהג, יש כמה חניונים ציבוריים ליד המרכז.

מרכז הטניס הלאומי בניו יורק הוא מקום נהדר לחוות את עולם הטניס. בין אם אתה אוהד מושבע או מתבונן מזדמן, במרכז יש משהו לכולם. הוא ממוקם ב-Flushing Meadows - Corona Park בקווינס, ניו יורק, והוא פתוח לקהל הרחב. זהו הבית של אליפות ארצות הברית הפתוחה, אחד מארבעת טורנירי הטניס הגדולים בעולם. המרכז מורכב משני אצטדיונים, 23 מגרשי טניס ומגרשי אימון רבים. יש מסעדה וחנות פרו במרכז, ויש אטרקציות נוספות שאפשר לחקור. אתה יכול לבקר במרכז בכל יום במהלך הטורניר, והוא פתוח לקהל הרחב.