נסה הימורי נכים בטניס

הימורי נכים בטניס הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב מהמרי ספורט. סוג זה של הימורים מאפשר למהמרים ליישר את מגרש המשחקים על ידי פגיעה במשחק, מה שמעניק לשחקן החלש יתרון. הימורי מוגבלות בטניס מציעים שפע של הזדמנויות למהמרים מנוסים להרוויח, על ידי התחשבות בצורתו של כל שחקן ובשטח המגרש. עם הימורי נכים, מהמרים יכולים לגבות את האנדרדוג ועדיין יש להם סיכוי לנצח, מה שהופך אותו לאחד משווקי ההימורים המרגשים ביותר בטניס. מערכת הנכים מספקת אתגר ייחודי ומוסיפה שכבה נוספת של התרגשות לכל משחק. עם האסטרטגיה והידע הנכונים, הימורי נכים בטניס יכולים להיות דרך מתגמלת ורווחית להמר.

מה זה הימור נכים בטניס?

הימורי נכות בטניס מתרחשים כאשר שחקן אחד מקבל מספר מוגדר של משחקים על ידי יצרן הסיכויים. זה אומר שהשחקן יתחיל את המשחק עם מספר מוגדר של משחקים מאחוריו. השחקן שניתן לו היתרון הוא בעל נכות "פלוס" בעוד שלשחקן שנמצא בנחיתות יש נכות "מינוס". לדוגמה, אם נותנים לשחקן נכות של שלושה משחקים, השחקן יתחיל את המשחק עם מספר מוגדר של משחקים בפיגור. אם המשחק משוחק במערכות, השחקן יתחיל את המשחק עם שלושה משחקים בפיגור. אם המשחק משוחק במשחקים, השחקן יתחיל את המשחק בפיגור שלושה משחקים. הימורי נכים בטניס מאפשרים למהמרים לגבות את האנדרדוג ועדיין יש להם סיכוי לנצח, מה שהופך אותו לאחד משווקי ההימורים המרגשים ביותר בטניס. מערכת הנכים מספקת אתגר ייחודי ומוסיפה שכבה נוספת של התרגשות לכל משחק.

יתרונות הימורי נכים

הימורים על טניס עם מוגבלות מעניקים למהמרים יתרון על פני יוצר ההימורים מאחר שהנכות היא בדרך כלל לטובת השחקן. הימורי נכים הם דרך מצוינת להפוך את ההימורים בטניס לתחרותיים ומרגשים יותר. היתרון של הימורי נכים הוא שהם מאפשרים למהמרים לגבות את השחקן החלש יותר. סביר להניח שהשחקן החלש יותר יקבל נכות והשחקן החזק יותר יקבל מספר פתיחה גבוה יותר. אז, מהמרים יכולים לגבות את השחקן החלש ועדיין יש להם סיכוי לנצח. הכל תלוי בכמה משחקים נותנים לשחקן החלש כנכה. מערכת הנכים מספקת אתגר ייחודי ומוסיפה שכבה נוספת של התרגשות לכל משחק.

אסטרטגיות הימורי מוגבלות

כמו בכל הימורי ספורט, הימורי נכים על טניס אינם אסטרטגיית הימורים של "גודל אחד מתאים לכולם". ישנן אסטרטגיות רבות ושונות כשמדובר בהימור נכים בטניס, כל אחת משרתת את מטרתה.

- הימורי משך - הימורי משך הם אסטרטגיה המשמשת מהמרים שבטוחים בחוזקה של בחירת הימורי הטניס שלהם. הימור משך כרוך בהימורים על סט בודד, הימור על שהמשחק יסתיים במספר המשחקים שנקבע, או הימור על שובר שוויון. הימורי משך זמן הם אסטרטגיית סיכון גבוהה עם תגמול גבוה שאמורה לשמש רק מהמרים מנוסים.

- הימורי קו - הימורי קו הם יותר אסטרטגיה כללית שניתן להשתמש בה במהלך רוב משחקי הטניס. הימורי קווים כוללים הימורים על מספר מוגדר של משחקים וגם הימורים על כך שהמשחק יסתיים במספר המשחקים שנקבע. הימורי קווים הם אסטרטגיית סיכון נמוכה ותגמול נמוך שניתן להשתמש בה במהלך רוב משחקי הטניס.

- הימור על יחס - הימור על יחס הוא אסטרטגיה כללית נוספת שניתן להשתמש בה במהלך רוב משחקי הטניס. הימור יחס כולל הימורים על המספר הכולל של המשחקים, המספר הכולל של המשחקים ומספר המשחקים שנקבעו לשובר השוויון. הימור על יחס הוא אסטרטגיית סיכון נמוכה ותגמול נמוך שניתן להשתמש בה במהלך רוב משחקי הטניס.

- מסחר במגבלות - מסחר במגבלות היא אסטרטגיית הימורים ספציפית הכרוכה במסחר בהימורי נכים שונים. אסטרטגיה זו מומלצת רק למהמרים מנוסים מכיוון שמסחר בנכים יכול להיות אסטרטגיה בסיכון גבוה עם תגמול גבוה.

כיצד לחשב הימורי נכים

הימורי מוגבלות הם דרך ליישר את מגרש המשחקים על ידי מתן יתרון לטניסאי חלש יותר. השיטה המקובלת של נכות היא לתת לשחקן חלש יותר מספר מסוים של משחקים או נקודות. המשמעות היא שהשחקן החלש מתחיל עם כמות מסוימת של נקודות או משחקים בפיגור. כדי לחשב הימורי נכות, פשוט הוסף את הנכות של השחקן החלש לציון הצפוי של השחקן החזק. הסכום המשולב הוא הציון החדש הצפוי לשחקן החזק יותר. לדוגמה, אם שחקן חזק יותר צפוי לנצח עם ציון של 6-4 ולשחקן החלש יותר ניתנת הנכה של שני משחקים, הציון החדש הצפוי לשחקן החזק הוא 6-6.

טיפים להימורי נכים מוצלחים

- נתח את נקודות החוזק והחולשה של שני הטניסאים - זהו השלב החשוב ביותר בכל הנוגע להימורי נכות על טניס. אם אינך מכיר את החוזקות והחולשות של שני הטניסאים, יהיה קשה מאוד לקבוע למי יש לתת נכות.

- תמיד תן לשחקן החלש נכות - זה אולי נראה כמו הגיון בריא, אבל זה מאוד חשוב. אם השחקן החלש צפוי לנצח מול השחקן החזק ללא נכות, אז אסור לתת לשחקן החלש.

- היו מודעים לסוג המשטח ותנאי המשחק - יש לקחת בחשבון את משטח המגרש ואת תנאי המשחק בעת הנכות במשחק טניס. לדוגמה, מגרשי חימר הם בדרך כלל איטיים יותר ממגרשי דשא ומגרשי קשיח. לכן, משטח איטי יותר יאפשר לשחקן החלש יותר לקבל נכות גדולה יותר.

הימורי נכים על משטחים שונים

טניס במגרשים קשים משוחק על משטח עשוי אספלט או בטון. זהו המשטח המשמש ב- אוסטרליה הפתוחה, אינדיאן וולס ומיאמי הפתוחה.

- כאשר מהמרים על טניס נכה על משטח קשיח, קחו בחשבון שהכדור נע מהר יותר על מגרשים קשים, מה שמקשה על שחקנים חלשים יותר להחזיר זריקות.

- כאשר שחקנים חזקים יותר משחקים על משטחים איטיים יותר ושחקנים חלשים יותר משחקים על משטחים מהירים יותר, לשחקנים החזקים יותר יהיה סיכוי גדול יותר לנצח. הסיבה לכך היא שלשחקנים החלשים יותר יהיה פחות זמן להחזיר זריקות במגרשים איטיים ויהיו בנחיתות.